Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybudują basen w Puchaczowie (wizualizacja)

Utworzony przez ola, 2 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Panie wójcie Mamy nową Polskę, demokratyczną.Pan nadal mysli jak demokrata ludowy- kto nie ze mną ten przeciw mnie!Każdy kto Pana nie popiera jest wichrzycielem/ słowa Gomułki/.Każdy mieszkaniec ma prawo do życia w spokoju w gminie, ma prawo do własnego zdania i do wypowiadania własnych poglądów.Jeśli Panu obce są zasady wolnościowe, to czas odejść!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane!!! Podobnym tonem mówią ludzie wójta na stanowiskach w gminie. Jaki pan takie pachołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszałem że telewizja polski przyjedzie do Brzezin nagrywac biografę kowala z Brzezin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie co nato sąsiedzibrzezin nato będą bzdury opowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy sie tego wójta uczepiliscie a rada gminy szczególnie ta opozycyjna do wójta to tępe ludzie sa ciemniaki itd oni wszystko blokuja na komisjach budżetowych wywalic ich na zbity ryj hehe !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczba napisał:
co wy sie tego wójta uczepiliscie a rada gminy szczególnie ta opozycyjna do wójta to tępe ludzie sa ciemniaki itd oni wszystko blokuja na komisjach budżetowych wywalic ich na zbity ryj hehe !!!!!!
W PUCHACZEWIE TO SO NAJMONDRZEJSZE LUDZIE NA OKOLICE. NAWET W 1980R W OSTRÓWKU WYWALCZYLI NAJLEPSZE W HISTORII POLSKI WARUNKI DLA ROLNIKÓW. DO TEJ PORY JEST TEN KAMIEŃ DOBRZE ŻE DUŻY BO JUŻ NIE JEDEN ROLNIK Z TEGO DOBROBYTU, PRZYCZEPIŁ BY SOBIE JEGO DO SZYI I DO WIEPRZA.JAKO JEDNA Z NAJBOGATSZYCH GMIN W POLSCE GOSPODARUJCIE TAK DALEJ.NA ŚLĄSKU NA PUCHACZEW MÓWIĄ DREWNIANE KATOWICE.GRATULACJE DLA BARDZO ZJERDNOCZONEJ SPOŁECZNOŚCI GMINY,WSZYSCY JAK WIDAĆ W TEJ GMINIE CHCĄ DLA NIEJ DOBRZE ,JEDYNIE TEN WÓJT, CHCE TAK ŻLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że sami go wybieracie, bo Wam prace daje na stołkach. Pocieszni są niektórzy jak mu się kłaniają jak widzą go na imprezach, jak dzień dobry mówią i na wybory lecą. Może bojkot w końcu uratuje ten stan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak puchaczów jest piękny ale co z tego jak nic nie mozna załatwic wchodzisz do gminy to ledwo ci odpowiedzą dzień dobry wiecznie nic nie wiedzą walczyłam 4 lata o odbiór domu taki tam ład wkońcu zapłaciłam i mam co do pracowników z GOK-u obiadów nie gotują ale na kawke do domu chodzą mają umowy na stałe i reszte w du*** mają niewspomne nic sołtysie w puchaczowie Filipku chodzi po sklepie pana N wypina pierś jak indyk i sypie beznadziejnymi grypsami a ekspedientki chichoczą podniecone jak sarenki tak to jest w naszym puchaczowie reka reke myje nikt obcy pracy nie dostanie trzeba mieć znajomości i h**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może powiedzić w ktorych Brzezinach znajduje się Fundacja im. Romana Gąsiorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Gąsiorowski mieszkal w brzyzinach puchaczewskich był kowalem porządnym religijnym człowiekiem choć słyszalem w sklepie że sasiedzi z niego zrobili z niego w sadzie pijakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja znajduje sie tam gdzie mieszkał w brzezinach 13 słyszałem że wdowa po kowalu też sasiedzi zrobili w sądzie pijaczką Wstyd ludzie nie macie krzyty chrześcijaństwa w sercu przyjmujecię komunię Świętą i głośną spiewają pieśni przy u ołtarzu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w Puchaczowie wiem że również zeznawala na sprawie nasza sklepowa też ją pytali o pjanstwo kowala Ja osobiscie znalem Gąsiorowskiego to podczciwy człowiek jak widać można z dobrego człowieka zrobić pijaka a ze złego człowieka dobrego. Boże Boże jak sąsiedzi mogli skrzywdzić porządną rodzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest zalożycielem i komu pomaga Fundacja im. Romana Gąsiorowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
założycielem jest wdowa po kowalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może fundacja wybuduje basen w Puchaczowie dużo mówimy o budowie i każdy kandydat na radnego i wójta obiecują nam co teraz nie zrobią aby tylko dostac się do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając forum wybodują basen w puchaczowie sądze że nic z tego każdy przed wyborami obiecuje a później nie sa z tego rozliczani. co do fundacji to taka fundacja może dużo zdziałać i chwała im za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba się dziwić za pieniądze sąsiedzi wszystko zrobią nawet sie sprzedać lub dostac opust w gminie ale gdyby został wojtem skoczylas to na pewno wybuduje nam basen. Znamy go od dziecka jego i rodzinę to zacni ludzie. Mogą się znalleżc tacy sami ludziska jak w brzezinach i powiedzą jak w przypadku naszego kowala że rodzina nic nie wart. Pleto ludziska co ślina na język przyniesie. Panie Andzeju trzymamy za pana kciuki i na pana głosujemy Chcemy Pana na Wójta dość koleśiostwa w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pobieram P. Skoczylasa to swój człowiek i warto na niego zagłosować gdyż nie bedzie przekupstwa i należy połowe urzędnikow wysłac na bezrobocie. Czytalam na forum o kowalu szkoda kowala i jego drugiej rodziny ze tak sąsiedzi sie z nimi obeśli kłamiąc przed sądem cały Puchaczów znał kowala ja jako młoda dziewczyna przyjeżdzałam do kowala czy naładowany został pług ojciec mój mie wysyłał i nie wiedziałam aby się zataczał a tu taka niespodziankę sąsiedzi przygotowali. Trzeba płakać nad tymi ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ile sąsiedzi sie sprzedali, ja jestem bezrobony mogę też kłamać w sadzie za 5tys. zł ewentualnie mogę przyjąc pracę w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedn śiadkow chwaliła się o trzymała za kłamstwa 2,500tys.zl Łatwy zarobek a sąd jest głupi i nie odrózni czy klamałem czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...